Acer Liquid E600 – nowy, stylowy smartfon z 4G-LTE

Firma Acer zaprezentowała na targach Computex nowy smartfon Acer Liquid E600. To eleganckie i wydajne urządzenie kierowane jest do miłośników technologii i rozrywki, zaś wsparcie standardu LTE czwartej kategorii przy prędkości 150 Mbps czyni je jednym z niewielu smartfonów oferujących użytkownikom pełne możliwości 4G. Technologia AcerFLOAT i superszybki internet pozwala na jednoczesne przeglądanie serwisów społecznościowych, streamowanie muzyki, sprawdzanie poczty i odbieranie połączeń od znajomych i członków rodziny.

Acer Liquid E600

Stylowa obudowa z ekranem IPS

Liquid E600 wyposażono w 5-calowy ekran z technologią IPS, która zapewnia wyraźny obraz pod niemal dowolnym kątem. W ręce użytkownika oddano także tylny aparat 8MP z automatyczną korektą ostrości i lampą błyskową LED. Tryb HDR pozwoli uchwycić każdy szczegół, zaś przesłona f2.0 zapewni doskonałą jakość filmów, nawet przy niesprzyjającym oświetleniu. Dzięki AcerRAPID™, użytkownicy mogą robić zdjęcia w każdej chwili i za pomocą jednego kliknięcia albo uruchamiać ulubione aplikacje bez dotykania ekranu.

Zwiększona produktywność

AcerLiveScreen daje możliwość tworzenia tymczasowych grup na potrzeby udostępniania danych. Wystarczy dotknąć zdjęcia lub notatki, by błyskawicznie pojawiły się one na urządzeniu mobilnym znajomego, umożliwiając żywą interakcję i udostępnianie w czasie rzeczywistym. Zdjęcia i notatki można wymieniać nawet z 8 członkami grupy.

Co więcej, Liquid E600 wykorzystuje technologię AcerFLOAT pozwalającą na jednoczesne otwieranie kilku aplikacji i płynną wielozadaniowość. Powiadomienia o połączeniach nie przerywają aktywności użytkownika – na ekranie pojawia się małe okno pozwalające odebrać lub odpowiedzieć w formie szybkiej wiadomości tekstowej.

Absolutna wydajność

Wydajna bateria Liquid E600 pozwala użytkownikom dłużej cieszyć się funkcjami smartfona, podczas gdy funkcja Swype Keyboard umożliwia korzystanie z klawiatury dotykowo. Wszystko to czyni Liquid E600 idealnym rozwiązaniem dla użytkowników smartfonów.

Ceny i dostępność

Nie znana jest data wprowadzenia produktu na rynek polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *