Acer Liquid E700 – potężna bateria i obsługa aż trzech kart SIM

Firma Acer zaprezentowała na targach Computex nowy smartfon Acer Liquid E700, zaprojektowany głównie z myślą o osobach podróżujących po świecie, dla których priorytetem jest przede wszystkim żywotność baterii. Acer Liquid E700 zapewnia wytrzymałość baterii do 60 dni w stanie uśpienia, 12 godzin przy odtwarzaniu filmów, 100 godzin podczas słuchania muzyki lub 24 godzin rozmów. Dzięki temu użytkownicy mogą pozostać w kontakcie ze znajomymi, rodziną i najnowszą rozrywką.

Acer Liquid E700

5-calowy ekran HD cieszy oko użytkowników niezwykłą jakością obrazu – to zasługa technologii IPS i Zero Air Gap, które gwarantują wyraźny obraz nawet pod kątem 178 stopni, a także optymalną jasność obrazu i czytelny tekst – niezależnie od warunków pogodowych, nawet wtedy, gdy z telefonu korzystamy w silnym słońcu. Multimedia na ekranie Liquid E700 zapierają dech w piersi dzięki technologii DTS Studio Sound™ i wysokiej jakości przedniemu głośnikowi, zapewniając szerokie pole dźwięku i wyraźne odtwarzanie, nawet gdy urządzenie odłożymy gdzieś na bok.

Acer Liquid E700 posiada także możliwość współpracy z trzema kartami SIM i quad-band, dzięki którym użytkownicy mają zapewniony maksymalny kontakt ze znajomymi i światem rozrywki, niezależnie od miejsca, w którym się akurat znajdują. Co ważne, mimo imponującej pojemności baterii (3500mAh), Liquid E700 wciąż jest sprzętem kompaktowym, stylowym i eleganckim – jego grubość wynosi zaledwie 9,9 mm, zaś jego całkowita waga to tylko 155g.

Użytkownik może być spokojny o wydajność – potężny czterordzeniowy procesor, wspomagany 16GB pamięci wewnętrznej i 2GB pamięci RAM, zapewnia płynne funkcjonowanie dowolnych aplikacji. Wspierająca wielozadaniowość funkcja AcerFLOAT pozwoli natomiast w łatwy sposób przełączać się między kilkoma aplikacjami.

Pomijając zalety urządzenia dla osób często podróżujących, takie jak długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii, Liquid E700 oferuje także zestaw doskonałych narzędzi firmy Acer: AcerRAPID™ w połączeniu z LED-owym fleszem to wymarzone narządzie do pstryknięcia uroczego selfie, podczas gdy Acer LiveScreen stanowi idealne rozwiązanie komunikacyjne wspomagające pracę i udostępnianie danych.

Ceny i dostępność

Nie znana jest data wprowadzenia produktu na rynek polski.

Acer Liquid E700

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *