ADATA UV131 USB 3.0 – stylowy i praktyczny pendrive

Firma ADATA wprowadza na rynek pendrive UV131 USB 3.0, który wyróżnia się stylową, szarą obudową wykonaną z wytrzymałego stopu cynku oraz wysokimi prędkościami odczytu i zapisu danych.

ADATA UV131 USB 3.0

Styl połączony z wytrzymałością

Elegancko wykonany pendrive UV131 jest przeznaczony dla osób poszukujących produktów wysokiej jakości. Pendrive z chromowo-szarym wykończeniem jest stylowym ukazaniem prostoty i wytrzymałości. Cechuje go mocna obudowa ze stopu cynku z opływowym wyglądem, a projekt bez zatyczki ułatwia użytkowanie. Uchwyt na pasek w kształcie spojlera samochodowego ułatwia przypinanie go do breloka, noszenie i podłączanie. Ze względu na wytrzymałość, styl i pewność przechowywania danych, pendrive UV131 możesz zawsze mieć przy sobie.

Bardzo szybki transfer/ Darmowe oprogramowanie

Chociaż pendrive ADATA UV131 jest wyposażony w najnowszy i najszybszy interfejs USB 3.0, jest także kompatybilny z USB 2.0, zapewniając zgodność z urządzeniami starszego typu. UV131 zapewnia szybki dostęp do twoich danych przy pojemnościach: 16, 32 i 64 GB. Nabywcy urządzeń ADATA mogą pobrać darmowe oprogramowanie: „UFDtoGO” i „OStoGO” i cieszyć się mobilnością, wygodą oraz dożywotnią gwarancją.

ADATA UV131 USB 3.0 ADATA UV131 USB 3.0

You may also like...