AirLive AirMax5X – bezprzewodowy zewnętrzny CPE 802.11a/n 2T2R

AirLive AirMax5X to nowa generacja bezprzewodowego CPE 5 GHz z funkcją all-in-one w najwyższym standardzie. Zapewnia to jeszcze większą funkcjonalność, wydajność i niezawodność. Jeśli szukasz opłacalnego sposobu na zbudowanie zewnętrznej bezprzewodowej sieci Wi-Fi, nie szukaj dalej. AirMax5X jest najlepszym wyborem.

Obudowa urządzenia AirMax5X jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie promieni UV dla ochrony przed deszczem i długotrwałym wpływem promieni słonecznych. Wewnątrz znajduje się antena MIMO 2T2R 5 GHz 14 dBi. Wbudowany zaawansowany zasilacz Power over Ethernet 48V ułatwia wdrażanie nowych urządzeń PoE do istniejącego środowiska sieciowego.

AirLive AirMax5X

 • 2T2R 300 Mb/s

 • IEEE 802.11a/n
 • Działanie w paśmie 5.1 GHz do 5.8 GHz
 • 2 porty 10/100 Ethernet
 • Wbudowana antena 14 dBi
 • Maksymalna moc wyjściowa do 24 dBm
 • Tryby pracy AP, WDSm WDS AP, Client, WISP Router, AP Router
 • Zasilanie Passive PoE 48V
 • Obsługa DFS
 • Funkcja PoE Pass-through do 30 W
 • Ochrona przed 15KV ESD

Łączność na dalekim dystansie

Dzięki zintegrowanej kierunkowej antenie MIMO i dużej mocy sygnału, AirMax5X umożliwia łączność na dużych odległościach. Ponadto bez względu na to, czy AirMax5X jest umieszczony pionowo czy poziomo, działa prawidłowo.

Kierunkowa antena MIMO o wysokiej wydajności

Pomimo niewielkiego rozmiaru obudowy, AirMax5X został wyposażony w wydajne podzespoły i oprogramowanie. Wysoka moc nadawcza i zysk anteny umożliwiają łączność na większych odległościach

i w lepszej jakości, niż urządzenia konkurencji. Według naszych badań terenowych maksymalna przepustowość na dystansie 5 km wynosi 112 Mb/s, a na dystansie 10 km 77 Mb/s. Ta niezwykła wydajność pozwala urządzeniu AirMax5X przesyłać nie tylko dane, ale także płynnie strumieniować obraz video na żywo. Szerokość wiązki sygnału anteny kierunkowej AirMax5X wynosi 30° w poziomie i 20° w pionie. Poniżej schemat.

AirLive AirMax5X

Funkcja PoE Pass-through

AirMax5X zapewnia zasilanie PoE 48V dla kamer IP lub kolejnych urządzeń AirMax5X. Moc wyjściowa wynosi maksymalnie do 30 W. Funkcja ta ułatwia instalatorom systemów monitoringu montaż i obsługę punktów dostępowych i kamer IP.

Wiele trybów pracy

AirMax5X może działać jako AP, WDS, Station WDS + AP, Klient, WISP Router lub AP Router. W związku z tym można go wykorzystać do najróżniejszych zastosowań bezprzewodowych. Aby uruchomić urządzenie, wystarczy wybrać tryb bezprzewodowy. AirMax5X wyświetli opcje dostępne w tym trybie. Nigdy więcej zgadywania i eksperymentowania.

Zarządzenia pasmem

AirMax5X zapewnia administratorom możliwość kontroli przepustowości. Pozwala to na zdefiniowanie różnych klas prędkości połączenia dla różnych użytkowników, zapewniając tym samym płynną transmisję danych i video.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *