AirLive PoE-FSH1008AT – Web Smart Switch z PoE, portami Combo Gigabit i funkcją Device Guard

AirLive POE-FSH1008AT to 10-portowy web smart switch, wyposażony w 8 portów PoE i 2 porty RJ45/ SFP. Każdy z portów PoE zapewnia do 30 W mocy, co jest wartością typową dla standardu 802.3at/af. Dzięki obsłudze 802.3at/af PoE, AirLive PoE-1008AT może zasilać dowolne kamery IP oraz punkty dostępowe działające w standardzie 802.3at/af. Ponadto, switch zapewnia funkcje zdalnego zarządzania, w tym włączanie/wyłączanie portów PoE, VLAN, kontrolę pasma, Trunking, Broadcast Storm Control oraz funkcję Device Guard.

AirLive PoE-FSH1008AT

  • 8 portów 10/100 Mb/s 802.3at/af PoE
  • 2 porty Gigabit miedziane/światłowodowe combo
  • Wbudowany zasilacz o mocy 130 W
  • Interfejs zarządzania umożliwiający konfigurację PoE, kontrolę przepływu, Port Trunking, oraz Tag VLAN
  • Obsługa IGMP Snooping, Port Mirroring, MAC Binding , Spanning Tree oraz dostęp chroniony hasłem
  • Funkcja Device Guard

Funkcja Device Guard

Funkcja Device Guard to autorskie dzieło firmy AirLive. Umożliwia ona switchowi z PoE ciągłe monitorowanie stanu kamer IP oraz punktów dostępowych. W przypadku wykrycia awarii, switch uruchomi ponownie niesprawne urządzenia, co w większości przypadków jest rozwiązaniem problemu. Ta funkcja zmniejsza też koszty związane z pracą serwisantów, ponieważ kamery IP i punkty dostępowe są instalowane w trudno dostępnych miejscach.

Po włączeniu i skonfigurowaniu funkcji Device Guard, POE-FSH1008AT monitoruje status kamer IP PoE i punktów dostępowych. Gdy urządzenie uległo awarii i nie odpowiada, Device Guard automatycznie uruchomi to urządzenie ponownie. Funkcja ta utrzymuje ciągłe działanie kamer IP i urządzeń bezprzewodowych bez konieczności wysyłania kosztownych techników.

AirLive PoE-FSH1008AT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *