AMD sponsorem drużyny ROCCAT

W ciągu 45-letniej historii AMD koncentrowało się na rozwijaniu i wprowadzaniu na rynek przyjaznych w obsłudze technologii, które zapewniają użytkownikom bogactwo możliwości i doznań. Spuścizna AMD po stronie gier też jest mocna, a programy takie jak „AMD Gaming Evolved Client powered by Raptr” tylko to podkreślają.
Dziś AMD z dumą ogłasza, że powraca na scenę eSportu wraz ze sponsoringiem profesjonalnej, eSportowej drużyny ROCCAT. Poprzez ten nowy, globalny sponsoring AMD będzie aktywnie wspierać drużynę ROCCAT na polu prestiżowych rozgrywek lig League of Legends i StarCraft II w całym regionie EMEA.

„AMD to gaming, a nasze technologie takie, jak karty graficzne AMD Radeon czy procesory APU, napędzają sprzęt milionów graczy na całym świecie. Zaangażowanie w eSport i sponsoring drużyny Roccat jest więc dla AMD naturalnym krokiem naprzód w tej sytuacji. Mogąc zapewnić naszym kartom graficznym, w tym modelowi AMD Radeon R7 240, tak znakomitą wydajność m.in. w League of Legends, cieszymy się na samą myśl o tym, że drużyna Roccat będzie mogła wygrywać również dzięki naszemu wsparciu.” – skomentował Mark Reed, Director w Marketing EMEA w AMD.

Zapraszamy do odwiedzenia strony drużyny Roccat na ich stronie internetowej lub stronie na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *