ASUS VivoBook S400 – 14-calowy notebook z dotykowym ekranem i Windows 8

ASUS VivoBook S400 to model z 14-calową, dotykową matrycą, zapewniającą komfortową obsługę urządzenia pracującego na systemie Windows 8. Notebook posiada atrakcyjną, trwałą i bardzo poręczną konstrukcję, układ audio w technologii ASUS SonicMaster oraz funkcję instant on, pozwalającą na wznowienie pracy w 2 sekundy.

Wyposażony w dotykowy ekran ASUS VivoBook S400 realizuje ideę Customer Happiness 2.0, polegającą na dostarczaniu rozwiązań technologicznych idealnie dopasowanych do lepszego, przyjemniejszego i bardziej satysfakcjonującego trybu życia. Urządzenie doskonale nadaje się zarówno do pracy, jak i do nowoczesnej rozrywki – notebook powala użytkownikom cieszyć się z gier obsługiwanych w pełni dotykowo.

Aby zapewnić serii VivoBook atrakcyjny wygląd, projektanci firmy ASUS zdecydowali się na zachowanie smukłej i lekkiej formy, wzorowanej na serii ZENBOOK. Całkowicie szklany, dotykowy ekran dodaje urządzeniu elegancji. Obudowa wykonana jest z trwałego, a zarazem estetycznego metalu. Dzięki tym zabiegom seria VivoBook zachowuje spójny wygląd z pokrewnymi urządzeniami ASUSa.

 

S400 zapewnia całkowicie intuicyjną obsługę zoptymalizowaną dla systemu Windows 8. Wszystkie modele wyposażono w bardzo czułe panele multidotykowe. Powiększone touchpady, dzięki wykorzystaniu technologii ASUS Smart Gesture, pozwalają na komfortową pracę. Nowy VivoBook ASUSa wyposażono w procesory firmy Intel®, które zapewniają wysoką moc obliczeniową. Hybrydowy dysk łączy w sobie szybkość napędu SSD z pojemnością oferowaną przez dysk HDD. Podzespoły zamknięto w bardzo kompaktowej obudowie – urządzenie waży tylko 1,8 kg.

Model S400 został wyposażony w gwarantującą wysoką jakość dźwięku technologię ASUS SonicMaster. Dzięki oprogramowaniu i podzespołom zoptymalizowanym przez inżynierów ASUS, a także narzędziu do przetwarzania dźwięku MaxxAudio, nagrodzonego GRAMMY w kategoriach technologicznych, VivoBook S400 doskonale sprawdza się jako narzędzie do oglądania filmów i odtwarzania muzyki.

 

Funkcja instant on pozwala wznowić pracę urządzenia w 2 sekundy, dając klientom niemal natychmiastowy dostęp do systemu Windows 8 nawet po dłuższym okresie hibernacji. S400, jak również pozostałe urządzenia z rodziny VivoBook, zostały zaprojektowane z myślą o możliwie największej integracji z chmurą. Wszystkie modele posiadają darmowy, trzyletni dostęp do 32GB przestrzeni dyskowej w serwisie ASUS WebStorage.

Laptop dostępny będzie w sprzedaży w cenie 3299 PLN.

 

Specyfikacja:

Model

ASUS VivoBook S400

Procesor

i5-3317U (1.7 GHz, 2.6 GHz Turbo, 3 MB Cache)

System operacyjny

Windows 8/Windows 8 Pro

Wyświetlacz

14″ 16:9 HD (1366 x 768) podświetlany LED

Grafika

Zintegrowana

Pamięć

1600MHz DDR3 do 8GB (na płycie 2GB/4GB + 1 DIMM)

Dysk

500GB 5400rpm + 24GB SSD (pamięć cache)

Napęd optyczny

DVD+/-RW DL

Wymiary

33.9cm x 23.9cm x 2.1cm

Waga

1.8Kg (razem z 44W/h baterią polimerową)

 

Specyfikacje produktów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.asus.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *