Firma Acer wprowadza serię komputerów zintegrowanych Z3

Firma Acer wprowadziła serię stylowych komputerów zintegrowanych Aspire Z3, wyposażonych w 23-calowy ekran dotykowy i zaprojektowanych z myślą o nowoczesnych domach. Regulowana kamera internetowa HD oraz zoptymalizowany system dźwiękowy pozwalają użytkownikom na swobodne dzielenie się przeżyciami i wspomnieniami.

Komputer Z3 jest wyposażony w panel o rozdzielczości Full HD 1080p z podświetleniem LED cechujący się dużym współczynnikiem kontrastu, pozwalającym na uzyskanie realistycznego obrazu. Zastosowana matryca IPS o szerokim kącie widzenia 178° gwarantuje, że obraz jest widoczny z każdego miejsca, dzięki czemu komputer idealnie nadaje się do wspólnej rozrywki w rodzinnym gronie. Komputer Z3 jest też wyposażony w internetową kamerę HD, której obiektyw można odchylać o maksymalnie 20°, tak aby podczas wideorozmów w kadrze byli widoczni zarówno dorośli, jak i dzieci.

Aspire Z3 AIO

Z3 jest pierwszym komputerem zintegrowanym firmy Acer, w którym zastosowano światowej klasy głośniki Harman Kardon®. W połączeniu z systemem Dolby® Home Theater® v4 pozwalają one na odtwarzanie pięknego dźwięku o bogatych szczegółach.

Komputer Z3 został zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodę użytkowania, dlatego ma wydajność pozwalającą na efektywne wykonywanie codziennych zadań. Seria Z3 jest inspirowana komputerami Aspire M3, dlatego najczęściej używane elementy obsługowe i gniazda (przycisk menu ekranowego, czytnik kart pamięci SD™, port USB 3.0, gniazdo audio 2 w 1) są umieszczone w obszarze o kształcie kapsuły, który znajduje się z przodu i zapewnia łatwy dostęp. Komputery z serii Z3 są wyposażone w procesor Intel® Core™ z wbudowanym układem graficznym Intel® HD. Dwa porty USB 3.0 zapewniają szybki transfer danych oraz dają swobodę podłączania urządzeń, natomiast wejście HDMI® sprawia, że Z3 może pełnić funkcję wspaniałego monitora konsoli do gier. Komputer Z3 współpracuje też z bezpłatną usługą AcerCloud, która umożliwia wygodne przesyłanie plików oraz zarządzanie multimediami z różnych urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *