Fotele gamingowe QUERSUS

Gaming wkracza coraz śmielej nie tylko do naszych komputerów, ale także do naszych domów. Dowodem tego są chociażby popularne ostatnio fotele dla graczy. Dziś swoją ofertę przedstawiła pochodząca z Polski firma QUERSUS oddając do dyspozycji graczy dwie linie – EVOS i GEOS.

Fotele QUERSUS to polska myśl techniczna, która wyróżnia się od konkurencyjnych modeli solidnym stalowym stelażem oraz siedziskiem w całości wykonanym z zimnej pianki. Również na pierwszy rzut oka bardzo łatwo będzie odróżnić prezentowane nowości od konkurentów, ponieważ producent postawił na bardziej prosty design, znacznie odbiegający od standardu kubełkowego fotela znanego z samochodów.

Quersus G700

Pianka pokryta została odporną na ścieranie ekoskórą ze starannie wykończonymi szwami. Nie mogło również zabraknąć poduszki pod głowę, która dopasowuje się do kształtu naszej czaszki.

Fotele posiadają dużą możliwość regulacji, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować ustawienie pod siebie.

Linia EVOS, to fotele dla osób mierzących do 180 cm wzrostu, z wysokim oparciem i krótkim siedziskiem. Linia GEOS to z kolei produkty dla osób powyżej 175 cm wzrostu, z głębokim siedziskiem, mocno wyprofilowany – polecany przy wielogodzinnym korzystaniu z komputera.

Nie mogło także zabraknąć opcji personalizacji – od wyboru koloru do naszycia grafiki lub tekstu na poduszkę MyQUERSUS. W ofercie jest też wersja z logo drużyny Fnatic.

Quersus G700

Ceny i dostępność

Fotele QUERSUS EVOS dostępne są w sklepie producenta w cenie 1299 zł, natomiast QUERSUS GEOS zamówimy za kwotę 1599 złotych.

Bądźcie czujni, być może niedługo na portalu pojawi się recenzja tych foteli!

Quersus E300 Quersus E300 QUERSUS

You may also like...