Gamingowa płyta główna od MSI już w sprzedaży!

MSI, światowy producent sprzętu komputerowego z  przyjemnością przedstawia wyjątkową gamingową serię płyt głównych. Pierwsza odsłona tej linii nastąpiła podczas targów CeBIT. To już wtedy można było sprawdzić wszystkie zalety premierowych płyt głównych, które razem z niedawno wypuszczonymi grafikami tworzą unikalne gamingowe zestawy.

„Płyty główne MSI Z77 Gaming zostały wyposażone w ulepszone interfejsy podłączeń (myszki, klawiatury i słuchawek), posiadają zintegrowany z płytą główną system audio, a ich specjalna konstrukcja pozwala na podłączenie wielu kart graficznych. To tylko kilka powodów dla których MSI jest najlepszym wyborem każdego gracza.

Jestem zawodowym graczem od 10 lat, a z grupą fnatic gram od 2006 roku. Razem z MSI pracujemy nad wyjątkowymi produktami, które dedykowane są właśnie graczom. Naszym najnowszym projektem jest wyjątkowa płyta główna MSI Z77 GAMING. Zawiera ona wszystko to, co każdy gracz mógłby sobie wymarzyć. Pozostaje po prostu grać!”- Patrik „Carn” Sättermon, lider Fnatic Team.

Jedną z płyt głównych z serii dedykowanej graczom jest MSI Z77A-GD65 GAMING. Posiada ona wiele unikalnych funkcji, takich jak karta sieciowa Killer E2200, znanej jako pogromca lagów, czy technologia Cinema Sound Blaster, dzięki której dźwięk jest niezwykle realistyczny. MSI Z77A-GD65 Gaming wyposażona jest także w narzędzia zwiększające wydajność płyt, na przykład w przycisk OC Genie 2.

Potrzeby graczy są ściśle określone, a MSI postanowiło wyjść na przeciw tym potrzebom, i skoncentrowało swoje wysiłki na gamingowej linii płyt głównych. Dla użytkowników oznacza to, że mogą korzystać ze specjalnej linii produktów, która tworzona jest z pasją przez graczy dla graczy.

You may also like...