Gamingowe Słuchawki Hama uRage SoundZ 7.1

W połowie grudnia seria akcesoriów dla graczy od firmy Hama powiększy się o słuchawki uRage SoundZ 7.1. Ich główną zaletą ma być czyste brzmienie oraz głęboki bas – wszystko w wysokiej jakości.

Ciekawość wzbudza rozwiązanie znane głównie z padów i kierownic, czyli coś na wzór force feedback – podczas odtwarzania niskich tonów, jak chociażby wybuchy w grze, słuchawki zaczną wibrować.

Hama uRage SoundZ 7.1

Oczywiście skoro są to słuchawki dla gracza, nie mogło zabraknąć mikrofonu, który posiada regulowany pałąk oraz możliwość całkowitego odłączenia go od headsetu.

Hama uRage SoundZ 7.1 podłączymy do komputera za pomocą 2,5-metrowego przewodu w nylonowej otulinie. O komfort podczas korzystania zadbać mają miękkie poduszki wokół muszli, które dodatkowo redukują pocenie się uszu.

Wizualnie uRage SoundZ 7.1 zwracają na siebie uwagę również dzięki niebieskiemu podświetleniu LED.

Od strony technicznej, pasmo przenoszenia słuchawek waha się od 20 Hz do 20 kHz, a w mikrofonie 100 Hz – 10 kHz. Z kolei czułość to 105 dB +/- 3 dB dla słuchawek i -36 dB +/- 3 dB dla mikforonu.

Hama uRage SoundZ 7.1 Hama uRage SoundZ 7.1

Cena i dostępność

Zestaw słuchawkowy Hama uRage SoundZ 7.1 powinien pojawić się w polskich sklepach w połowie grudnia 2016 roku, więc jeżeli planujecie kupić prezent dla gracza w cenie około 329 złotych, to może warto sprawdzić tą propozycje?

Hama uRage SoundZ 7.1

You may also like...