GIGABYTE GA-J1900N-D3V – płyta główna Mini-ITX do biura i firmy

GIGABYTE prezentuje GA-J1900N-D3V. Do najważniejszych zalet tej płyty możemy zaliczyć niewielki rozmiar, bezgłośną pracę oraz niewielki pobór energii elektrycznej. Te cechy sprawiają, że stanowi ona idealną podstawę do budowy niezawodnego komputera do biura.

GIGABYTE GA-J1900N-D3V posiada zintegrowany, wydajny procesor Intel Celeron J1900 (2.0 GHz). Na płycie znajdują się 2 gniazda modułów SO – DIMM pamięci RAM typu DDR3, 2 złącza COM, jak również dwie karty sieciowe. Do ważnych udogodnień zaliczyć możemy ulokowane na tylnym panelu 4 porty USB 3.0, oraz wyjścia: DVI-D i D-Sub.

Gigabyte GA-J1900N-D3V

Płyta główna w rozmiarze Mini – ITX sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest niewielki, ale wydajny zestaw PC. Będzie dogodnym rozwiązaniem w biurach i firmach, w których na jednej przestrzeni znajduje się kilka stale pracujących komputerów. Płyta chłodzona jest pasywnie, co daje gwarancję cichej pracy i przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania sprzętu.

Najwyższa jakość wykonania, wykorzystanych komponentów oraz szereg posiadanych funkcjonalności sprawiają, że z płyty głównej GIGABYTE GA-J1900N-D3V zadowoleni będą wszyscy ci użytkownicy, którzy potrzebują niezawodnego produktu w przystępnej cenie.

Więcej informacji na temat GIGABYTE GA-J1900N-D3V:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4918#ov

Gigabyte GA-J1900N-D3V Gigabyte GA-J1900N-D3V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *