Huawei P8 Lite kontra Samsung Galaxy J5 LTE

Smartfon jest urządzeniem wykorzystywanym przez nas na co dzień. Przydaje się zarówno w życiu zawodowym, jak i do celów prywatnych. Rynek nowoczesnych telefonów nieustannie się rozwija, przez co producenci prześcigają się w przygotowywaniu coraz bardziej innowacyjnych i wydajnych sprzętów, spośród których niełatwo jest wybrać interesujący model. Zanim podejmiesz właściwą decyzję, spójrz na najnowsze smartfony i zdecyduj o ich przydatności. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Huawei P8 Lite

Huawei P8 Lite

Chiński koncern specjalizujący się w produkowaniu urządzeń elektroniki użytkowej przygotował dla zainteresowanych klientów kolejny model. Z fabryki Huawei wyszedł P8 Lite, który momentalnie stał się bestsellerem. Na tym przykładzie widać doskonałe połączenie skromnego i klasycznego wzornictwa z zastosowaniem najnowszych technologii. Osoby stawiające przede wszystkim na wysoką jakość zdjęć nie zawiodą się aparatami – tylnym 13 mpx i przednim 5 mpx. Dzięki nim można zachowywać obrazy z każdej perspektywy i cieszyć się ich satysfakcjonującą gatunkowością. Korzyścią, która również zwraca uwagę na tę propozycję, jest ośmiordzeniowy procesor zapewniający płynność w działaniu telefonu i szybkość obsługi. Dodatkowo, można skusić się także ceną będącą, w porównaniu do jakości, na odpowiednim poziomie. W sklepie Media Markt zapłacisz za niego 829 zł, co czyni go jedną z najciekawszych propozycji wśród konkurencji. Rozpal więc swoją kreatywność i ciesz się ekspresowością wykonywania zadań za rozsądną cenę.

Samsung Galaxy J5 LTE

Propozycja od Samsunga jest taka sama w kwestii aparatów. Zarówno z przodu, jak i z tyłu można uzyskać takie same parametry i cieszyć się najwyższą jakością wykonywanych fotografii. W przeciwieństwie do modelu Huawei ten model nie jest jednak wyposażony w ośmiordzeniowy procesor. Użytkownicy mogą korzystać z czterech rdzeni, co nie musi przeszkadzać w funkcjonalnym używaniu telefonu. Producenci zwracają uwagę przede wszystkim na wytrzymałość baterii. Długie działanie sprawi, że nie zostaniesz zaskoczony w długiej podróży. Przy normalnym trybie pracy wystarczy nawet na 75 godzin słuchania muzyki, co bywa trudne do znalezienia w pozostałych propozycjach na tym poziomie. Jeśli szukasz czegoś, co zapewni Ci wygodę w użytkowaniu, lekkość samego urządzenia i niewygórowaną cenę, postaw na Samsung Galaxy J5 LTE. Media Markt pozwoli Ci nabyć urządzenie już za 729 zł, co jest korzyścią w porównaniu do wspomnianego Huawei. Zapoznaj się także z pozostałymi cechami, aby móc przekonać się, że ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę.

Artykuł sponsorowany

You may also like...