Jakie klawiatury najczęściej wybierają wielbiciele gier?

Według zestawienia Agito.pl w kategorii klawiatury dla graczy najczęściej wybieramy sprzęt w cenie ok. 300 PLN.  W pierwszej trójce znalazły się produkty firmy Razer, Logitech i Mad Catz. „Ulepszona ergonomia klawiszy i zoptymalizowany pod kątem graczy design, silnik do tworzenia makr GHOST, zaawansowana technologia anti-ghosting, umożliwiająca stosowanie kombinacji składających się z dużej ilości klawiszy – właśnie takimi funkcjami kuszą graczy producenci” – komentuje Krzysztof Gulczyński, menadżer produktu Agito.pl.

Najczęściej wybierane klawiatury dla graczy w Agito.pl

Klawiatura Razer Lycosa Mirror

 

 

Razer Lycosa Mirror Edition to alternatywna wersja swojej poprzedniczki. Od klasycznej Lycosy różni się gładkim, błyszczącym wykończeniem oraz rozszerzoną funkcją podświetlenia klawiszy
z możliwością wyodrębnienia kluczowych w grze przycisków WASD. Mirror Edition posiada dotykowy panel do zarządzania funkcjami multimedialnymi, tryb gry dezaktywujący niepotrzebny przycisk systemowy oraz bardzo przydatną funkcję przełączania między 10 definiowalnymi profilami w trybie on-the-fly. Wyposażona jest także w wejścia na słuchawki, mikrofon i port USB.

Cena w Agito.pl ok. 255,00 PLN

Klawiatura Logitech G105 Call of Duty

Gaming Keyboard G105 to klawiatura przewodowa marki Logitech w kolorze czarno-zielonym, idealnie nadająca się dla graczy. Posiada trwałe zielone podświetlenie LED, dzięki któremu użytkownik z łatwością odnajdzie klawisze w nocy. Klawiatura wyposażona jest w 6 programowalnych przycisków, do każdego z nich można przypisać 3 makra, co łącznie zapewnia 18 funkcji do użytkowania w grach. Dodatkowo makra można tworzyć również podczas rozgrywki. Sprzęt stworzony został z myślą o grze Call of Duty: Modern Warfare 3.

Cena w Agito.pl ok. 145,00 PLN

Klawiatura Mad Catz Cyborg V7

Klawiatura komunikująca się z komputerem przy pomocy przewodu z interfejsem USB, pracującym w technologii Plug & Play. Posiada 103 klawisze standardowe oraz 12 klawiszy programowalnych,
a także diody funkcyjne, podświetlenie Tru-Vu z podziałem na strefy podświetlenia, klawisze pokryte metalem, podpórkę pod nadgarstki i złącza USB, audio, mikrofonowe. Wykorzystuje Cyborg Mode (natychmiastowe wyłączenie klawiszy Windows oraz podświetlenie klawiszy do grania). W załączeniu znajdziemy oprogramowanie Powerful ST Programming Software do tworzenia profili gier.

Cena w Agito.pl ok. 276,00 PLN

Klawiatura Razer Deathstalker

Przewodowa klawiatura firmy Razer Seria DeathStalker została zaprojektowana specjalnie dla graczy. Klawiaturę wyposażono w zaawansowany anti – ghosting pozwalający na jednoczesne używanie aż 10 klawiszy. DeathStalker cechuje się bardzo szybkim czasem reakcji nie przekraczającym 1ms, programowalnymi klawiszami w technologii Hypersponse, funkcją zapamiętywania makr oraz możliwością przełączania profili w dowolnym momencie rozgrywki. Całość uzupełnia podświetlenie klawiszy (zielone, niebieskie, czerwone), zapewniające komfortową grę bez zewnętrznego źródła światła.

Cena w Agito.pl ok. 299,00 PLN

Klawiatura Logitech G710+

Przewodowa klawiatura G710+ Mechanical Gaming Keyboard firmy Logitech posiada większą liczbę przycisków i dodatkowe funkcje, ułatwiające kontrolę oraz prowadzenie rozgrywki. Mechaniczne klawisze charakteryzują się większą wytrzymałością oraz szybszą reakcją na nacisk – dzięki czemu rośnie tempo i dynamika działania. Klawiaturę wyposażono w sześć programowalnych przycisków G, które pozwalają stworzyć do 18 makr i indywidualnych funkcji. Odpowiednia kalibracja klawiszy umożliwia jednoczesne wciśnięcie wielu przycisków i wykonywanie skomplikowanych ciągów poleceń.

Cena w Agito.pl ok. 649,00 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *