MODECOM REC MC-CC10 FHD – wideorejestrator samochodowy FullHD

Firma MODECOM poszerza swój asortyment o kolejny produkt – MODECOM REC MC-CC10 FHD – wysokiej jakości samochodowy rejestrator wideo. Produkt ten został zaprojektowany w myślą o tych osobach, które podczas codziennej pracy przemierzają setki kilometrów samochodem.

Z dnia na dzień, na nasze drogi wyjeżdża coraz więcej samochodów, co powoduje znaczny wzrost natężenia ruchu, a w konsekwencji większą liczbę wypadków samochodowych. Bardzo często uczestnikom takiego zdarzenia bardzo trudno jest przedstawić dowód na to, że nie były one sprawcami.

Modecom MC-CC10

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, firma MODECOM wprowadza na rynek samochodowy rejestrator wideo – MODECOM REC MC-CC10 FHD, który pozwoli w sposób precyzyjny nagrać film w jakości Full HD (1920 x 1080 pikseli) z każdego zdarzenia na drodze. W ten sposób uzyskany materiał może z powodzeniem służyć kierowcy jako pomocny w procesie dochodzenia praw, niepodważalny dowód niewinności.

MC-CC10_2

MODECOM REC MC-CC10 FHF to urządzenie, które wyróżnia się spośród innych tego typu rejestratorów, znakomitymi komponentami optycznymi. Oprócz zastosowanego wysokiej jakości sensora umożliwiającego nagrywanie filmów w jakości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę, warto wspomnieć o szerokokątnym obiektywie (130°), w którego polu widzenia znajduje się zarówno obszar pasów ruchu, pobocza, a także wnętrze samochodu. Dodatkowo dzięki zastosowanej światłoczułej matrycy o rozdzielczości 5MP użytkownik kamery będzie mógł nagrywać materiały nawet w słabo oświetlonych miejscach podczas jazdy w warunkach nocnych.

MC-CC10_3

Wideo rejestrator MODECOM REC MC-CC10 FHD to także produkt, który zachwyca niewielką oraz kompaktową konstrukcją w której producent umieścił szereg dodatkowych komponentów, takich jak: czytnik kart microSD z obsługą układów do 32GB, wyjście mini HDMI, 2,7” kolorowy wyświetlacz. Ponadto kamera MODECOM REC MC-CC10 FHD wyposażona jest w G-Sensor, który rozpoznanie charakterystyczną dla kolizji drogowych zmianę położenia samochodu. Jego zadaniem jest zabezpieczenie ostatniego zarejestrowanego przez kamerę materiału przed nadpisaniem i usunięciem.

MC-CC10_4

Kamera MODECOM REC MC-CC10 FHD zapisuje pliki wideo zgodne z najnowszą wersją kodeka H.264.

Sugerowana cena detaliczna: 329 zł/brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

Pełna specyfikacja techniczna urządzenia:

 • Nagrywanie FHD 1080p@30fps
 • Obsługa kodeku H.264
 • 5MP przystosowany do słabego oświetlenia sensor.
 • 130º szerokokątny obiektyw
 • Dołączany moduł GPS -> opcja!
 • G-Sensor – automatyczna ochrona nagrań w przypadku wystąpienia kolizji.
 • Detekcja ruchu
 • Wyjście HDMI
 • 2,7’’ TTF kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 320*240
 • Wbudowany akumulator litowo-jonowy
 • Obsługa kart microSD max 32GB
 • Kamera automatycznie startuje/wyłącza się wraz z uruchomieniem/wyłączeniem samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *