Podsumowanie targów Computex według Gigabyte

COMPUTEX to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie nowych technologi. Tegoroczna, 34-ta już edycja targów,odbywała się na Tajwanie i trwała od 3 do 7 czerwca. Wśród wystawców, którzy uczestniczyli w imprezie nie mogło zabraknąć GIGABYTE.

W czasie trwających 5 dni targów uczestnicy mogli dowiedzieć się, co w najbliższej przyszłości szykują producenci sprzętu i oprogramowania komputerowego. COMPUTEX to doskonała okazja, do pokazania światu nowości, które właśnie wchodzą na rynek lub za chwilę się na nim pojawią.

GIGABYTE podczas tegorocznych targów zaprosił przedstawicieli mediów na konferencję prasową organizowaną wspólnie z firmą Intel. Celem spotakania było przedstawienie nowej, 9 Serii płyt głównych. Oparta na chipsetach Intel® Z97/H97, wspiera 4. i 5. generację procesorów Intel® Core™.

Wraz z wejściem 9 Serii płyt głównych, GIGABYTE stawia przede wszystkim na rynek gamingowy. Stąd w nowej ofercie szeroki wybór czerwono – czarnych laminatów. Płyty, w których nazwie znajdziemy słowa „Gaming” lub „Sniper” skierowane są właśnie do zagorzałych graczy.

Nowością w ofercie producenta są płyty BLACK EDITION. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – profesjonalnych graczach, overclockerach, a także wszystkich tych, którzy cenią najwyższą jakość wykonania i użytkowania. Rodzinę BLACK EDITION wyróżnia     rozszerzony proces testowania – każda z płyt przed opuszczeniem fabryki poddawana jest 168 – godzinnym testom obciążeniowym w realnym środowisku PC. Po pomyślnym przejściu procesu testowego otrzymuje stosowny certyfikat, potwierdzający jej jakość.

Jednym z ciekawszych punktów konferencji prasowej GIGABYTE, była próba pobicia rekordu świata w Overclockingu. Udało się to jednemu z najbardziej doświadczonych overclockerów – HiCookie, a ekstremalnemu podkręcaniu towarzyszyła premiera nowej, limitowanej edycji płyt głównych. Model Z97X-SOC FORCE LN2 został stworzony z myślą o profesjonalnych overclockerach, którzy za sprawą używanego sprzętu chcą bić kolejne rekordy OC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *