Pomysły na świąteczne prezenty od Logitech

Gdy nie bardzo wiemy czym obdarować swoich najbliższych na święta, sięgamy do internetowych poradników. Firma Logitech przedstawia swoje propozycje dla tych, którzy lubią pracować bez ograniczeń nakładanych przez kable i często korzystają z urządzeń przenośnych – smartfonów lub tabletów.

Pierwszą propozycją jest klawiatura Logitech K480 – zaprojektowana z myślą o trzech rodzajach sprzętu jednocześnie. Wyposażona w przycisk Easy-Switch umożliwia szybkie przełączanie się pomiędzy sparowanymi urządzeniami. Do połączenia wykorzystuje interfejs Bluetooth i obsługuje wszystkie najpopularniejsze obecnie systemy: Windows, Mac, Chrome OS, Android i iOS.

Logitech K480Logitech K480

Logitech K480 dostępna jest w dwóch kolorach – czarnym i białym, a wyceniona została na 219 złotych.

Kolejna rzecz to sprzęt bardziej do komputera, ale również uniwersalny. Jest to bowiem bezprzewodowa mysz Logitech M560, której kształt będzie odpowiadał zarówno prawo jak i leworęcznym osobom.

Logitech M560 Logitech M560

M560 posiada 3 dodatkowe przyciski oraz szybką rolkę przewijania. Oprogramowanie Logitech SetPoint pozwala na dowolne zaprogramowanie klawiszy. Za komunikację z komputerem odpowiada niewielkich rozmiarów odbiornik USB Logitech Unifying.

Cena urządzenia to 179 złotych.

Teraz coś dla osób, które nie mogą obejść się bez muzyki – bezprzewodowe głośniki Logitech X300 i X100.

Większe z urządzeń, czyli X300 zapewnia szeroki zakres dźwięku, gwarantując głębokie basy oraz czyste średnie i wysokie tony. Głośnik łączy się ze źródłem dźwięku wykorzystując Bluetooth, więc może odtwarzać muzykę z dowolnego źródła obsługującego tą technologię i znajdującego się w odległości do 9 metrów od niego – taki bowiem jest zasięg działania Logitech X300.

Zastosowana bateria pozwala na 5 godzin ciągłego słuchania muzyki, a jej ładowanie odbywa się przez kabel micro USB.

Logitech X300

Logitech X100 to niewielkich rozmiarów głośnik, również wykorzystujący Bluetooth. Podobnie jak większy brat pracuje do 5 godzin na jednym ładowaniu oraz ładowany jest z kabla micro USB. Posiada również mikrofon, dzięki czemu może być wykorzystywany do rozmów telefonicznych.

Wyceniony na 219 złotych sprzęt dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych – czerwonej, szarej, żółtej, pomarańczowej i zielonej.

Logitech X100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *