Rusza MSI & AMD Red Dragon League!

Cenne nagrody, ogromne emocje, świetna impreza i najlepszy sprzęt dla graczy? To wszystko czeka Was w rozpoczynającej się właśnie lidze MSI & AMD Red Dragon CS: GO League organizowanej przez Budda Play – Twój Kawałek Podłogi. Zapisy do ligi ruszają dzisiaj, 7 listopada 2014. Pula nagród wynosi aż 10 tysięcy złotych!

Red Dragon League

W MSI & AMD CS:GO Red Dragon League zmierzy się  8 zaproszonych drużyn profesjonalnych oraz 32 drużyny amatorskie, które powalczą o nagrody o łącznej wartości ponad 10 tysięcy złotych. Aby zarejestrować się do turnieju należy wejść na stronę http://buddaplay.pl/pages/14/msi-amd-red-dragon-csgo-league-rejestracja, macie czas do 14 listopada włącznie. Pierwszym etapem w turnieju dla amatorów są rozgrywki w formie drabinki. Natomiast profesjonaliści rozegrają ze sobą mecze w systemie Bo1 oraz rewanże. Rozgrywki on-line rozpoczynają się 15 listopada i potrwają do 6 grudnia. Mecze finałowe zostaną rozegrane podczas jednodniowej imprezy w warszawskim klubie Budda Play – Twój Kawałek podłogi na ulicy Białostockiej 9, 13 grudnia 2014.

Głównymi sponsorami ligi oraz fundatorami nagrody głównej są firmy MSI oraz AMD – wiodący producenci sprzętu dla graczy. Same finały będą też rozegrane na komputerach stacjonarnych, bazujących na procesorach AMD FX, płytach głównych MSI 970 Gaming i kartach graficznych AMD Radeon™ R9. Komputery MSI spełnią wymagania nawet najbardziej zapalonych gamerów właśnie dzięki zastosowanym tutaj komponentom. Wykorzystane podczas finałów ligi karty graficzne AMD Radeon™ R9 to szczytowa moc przełomowej architektury GCN, która pozwala uzyskać niezwykły poziom wydajności i ultra wysoką rozdzielczość w grach, a wraz z technologią AMD TrueAudio zapewnią finalistom jeszcze więcej przeżyć w wirtualnym świecie. Same procesory AMD FX Serii 8000 to 8 rdzeni czystej, niczym nieskrępowanej mocy i niebagatelny potencjał w podkręcaniu. Część komputerów MSI będzie również udostępniona w fun zone, zatem każdy kto odwiedzi Budda Play na grudniowych finałach będzie mieć możliwość sprawdzenia, co drzemie w tych maszynach. Sprzęt dla graczy oraz do strefy fun zone, dostarczy sklep Komputronik, w którym znajdziecie też pełen przekrój produktów MSI i AMD.

Jeden komentarz

  1. Udziału raczej nie wezmę bo nie moja bajka ale chętnie zobaczę i pokibicuję, fajnie że co raz więcej imprez tego typu i z co i rusz lepszymi nagrodami, daleko nam do zachodu w tej kwestii ale coś się zaczęło dziać, widzę że komputronik już któryś z kolei turniej pomaga organizować i za to mają u mnie sporego plusa, oby tak dalej.

    Miskul

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *