Samsung Gear S2 dostępny w przedsprzedaży w Polsce

Samsung poinformował dziś o wprowadzeniu do Polski najnowszego smartwatcha – Gear S2. Od poprzednika różni się on przede wszystkim bardziej klasycznym designem, przypominającym „normalny” zegarek, co powinno trafić w gusta większego grona użytkowników.Samsung Gear S2 Classic

Przedsprzedaż urządzenia ruszy 16 października i potrwa do 2 listopada. Od 3.11 zegarek trafi do wybranych sklepów.

Podoba mi się fakt, że tym razem Gear S2 wygląda jak zegarek, a nie jak przerośnięta opaska, chociażby Gear Fit. Okrągła koperta, na której umieszczono ruchomy pierścień do obsługi – to faktycznie może być wygodniejsze niż próby trafienia w odpowiednie ikonki na małym ekranie. A skoro już temat wyświetlacza został poruszony, ten w Gear S2 ma średnicę 1,2-cala oraz rozdzielczość 360×360 pikseli. Matryca – oczywiście Super AMOLED. Inżynierom udało się zamknąć wszystko w obudowie grubości 11,4-milimetra.

Tym razem Samsung Gear S2 dostępny będzie w dwóch wersjach: Gear S2 i Gear S2 Classic. Wersja klasyczna charakteryzuje się czarnym wykończeniem, a także skórzanym paskiem, który można w każdej chwili wymienić u zegarmistrza. Zwykły Gear S2 powstał z myślą o osobach, które lubią design bardziej sportowy. W tym przypadku w ofercie są dwie wersje kolorystyczne – czarna koperta z czarnym paskiem, oraz srebrna koperta z białym paskiem.

Oczywiście niezależnie, czy jest to wersja Classic, czy nie, koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Bateria według producenta powinna wystarczyć na 2-3 dni użytkowania. Do ładowania wykorzystywany jest moduł ładowania bezprzewodowego.

Ceny? Będą zależeć od sklepów.

Samsung Gear S2 Classic Samsung Gear S2

You may also like...