Samsung Gear S2 dostępny w przedsprzedaży w Polsce

Samsung poinformował dziś o wprowadzeniu do Polski najnowszego smartwatcha – Gear S2. Od poprzednika różni się on przede wszystkim bardziej klasycznym designem, przypominającym „normalny” zegarek, co powinno trafić w gusta większego grona użytkowników.Samsung Gear S2 Classic

Przedsprzedaż urządzenia ruszy 16 października i potrwa do 2 listopada. Od 3.11 zegarek trafi do wybranych sklepów.

Podoba mi się fakt, że tym razem Gear S2 wygląda jak zegarek, a nie jak przerośnięta opaska, chociażby Gear Fit. Okrągła koperta, na której umieszczono ruchomy pierścień do obsługi – to faktycznie może być wygodniejsze niż próby trafienia w odpowiednie ikonki na małym ekranie. A skoro już temat wyświetlacza został poruszony, ten w Gear S2 ma średnicę 1,2-cala oraz rozdzielczość 360×360 pikseli. Matryca – oczywiście Super AMOLED. Inżynierom udało się zamknąć wszystko w obudowie grubości 11,4-milimetra.

Tym razem Samsung Gear S2 dostępny będzie w dwóch wersjach: Gear S2 i Gear S2 Classic. Wersja klasyczna charakteryzuje się czarnym wykończeniem, a także skórzanym paskiem, który można w każdej chwili wymienić u zegarmistrza. Zwykły Gear S2 powstał z myślą o osobach, które lubią design bardziej sportowy. W tym przypadku w ofercie są dwie wersje kolorystyczne – czarna koperta z czarnym paskiem, oraz srebrna koperta z białym paskiem.

Oczywiście niezależnie, czy jest to wersja Classic, czy nie, koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Bateria według producenta powinna wystarczyć na 2-3 dni użytkowania. Do ładowania wykorzystywany jest moduł ładowania bezprzewodowego.

Ceny? Będą zależeć od sklepów.

Samsung Gear S2 Classic Samsung Gear S2

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *