Samsung Soundbar – popularne urządzenia w nowym wydaniu

Soundbary w zeszłym roku szturmem podbiły rynek urządzeń audio. Konsumenci przekonali się do ich możliwości, korzystając z nich nie tylko podczas oglądania telewizji, ale także jako domowe odtwarzacze muzyki. Dużą popularność i przychylne recenzje zebrały zeszłoroczne modele list głośnikowych Samsung. Teraz, koreański producent wprowadza kolejną tegoroczną serię soundbarów.

Samsung Soundbar

Dwa nowe modele, HW-H750 oraz HW-H751, składają się z listwy głośnikowej wyposażonej w 4 kanały oraz bezprzewodowego aktywnego subwoofera o mocy całkowitej (RMS) 320 W. Soundbary Samsung zagwarantują krystalicznie czysty dźwięk, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. To zasługa technologii Crystal Amplifier Plus, która filtruje źródła dźwięku dwukrotnie i wbudowanemu przedwzmacniaczowi wyposażonemu w wysokiej jakości lampy próżniowe. Optymalny dźwięk płynący z soundbara niezależnie od jego pozycji, to zasługa wbudowanego w urządzenie żyroskopu. Dzięki temu urządzenie jest w stanie dobrać optymalne ustawienia dźwięku zależnie od pozycji w której go postawimy lub powiesimy.

Maksimum wygody zapewnia funkcja TV Sound Connect, która pozwala bezprzewodowo połączyć listwę głośnikową z kompatybilnym telewizorem Samsung za pomocą technologii Bluetooth, która umożliwia też bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z smartfonów czy tabletów oraz uruchamianie listwy urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem funkcji Bluetooth Power On. Ponadto, sprzęt przenośny niezwykle łatwo połączymy z soundbarem za pośrednictwem wbudowanego modułu NFC. Do sparowania urządzeń wystarczy jedno ich zetknięcie ze sobą.

Samsung Soundbar

Jedną z nowych funkcjonalności zastosowanych w nowych modelach soundbarów Samsung jest system Surround Sound Expansion. Rozszerza on optymalny obszar odsłuchu gwarantując imponujące doznania, emitując efektowny przestrzenny dźwięk. Szczególnie dobrze funkcja ta sprawdzi się w trakcie oglądania filmów. Z kolei, gdy wieczorową porą będziemy mieli ochotę na seans filmowy jednocześnie nie przeszkadzając innym domownikom w śnie, warto skorzystać ze specjalnego trybu nocnego, który dobierze on optymalny poziom dźwięku.

Dodatkowo, system Anynet+ umożliwi automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami Samsung podłączonymi do siebie za pomocą kabli HDMI. Teraz wystarczy jeden pilot, aby sterować telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray oraz systemem audio. Anynet+ to dogodne rozwiązanie ułatwiające dobór optymalnych ustawień w wielu urządzeniach jednocześnie.

Samsung Soundbar

Najnowsze soundbary Samsung HW-H750 i HW-H751 dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej – w sugerowanej cenie detalicznej:  3 499,- PLN

You may also like...