Czy słyszałeś już o zamiennikach tuszów?

Jeśli toner wyczerpał się w Twojej drukarce lub urządzeniu wielofunkcyjnym to na pewno wiesz, jak droga jest ich wymiana. Nie musisz jednak inwestować w oryginalne tusze i tracić dużo pieniędzy, ponieważ teraz na rynku dostępny jest szereg zamienników, które nie tylko są znacznie tańsze, ale jednocześnie gwarantują Ci wysoką jakość wydruku. Wystarczy, że właściwie dopasujesz je do swojej drukarki – możesz to zrobić na stronie internetowej. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat i dowiedzieć się gdzie szukać zamienniki do swojego sprzętu, to zapoznaj się z naszym najnowszym artykułem.

Zamienniki do tonerów

Czym są zamienniki do tonerów?

Drukowanie jest powszechne nie tylko w biurach i firmach, ale także w domowym zaciszu. Oczywiście w obu przypadkach na pewno różny będzie sprzęt, którego będziesz używał, jednak niewątpliwie jest to czynność, którą wykonuje każdy z nas. Niestety, jeśli często drukujesz to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak drogie są wszelkie materiały eksploatacyjne. To właśnie na nich najwięcej zarabiają producenci sprzętu.  Jednak obecnie na rynku dostępne jest rozwiązanie, które pozwoli drukować Ci taniej, bez utraty dobrej jakości wydruku. Mowa oczywiście o zamiennikach oryginalnych tonerów, których cena jest zdecydowanie niższa.

Jak dobrać zamienny tusz do swojej drukarki?

Jeśli chcesz drukować taniej to wystarczy, że sięgniesz po zamienne kartridże. Jednak, żeby zachować wysoką jakość druku i wydajność tonerów niezbędne jest odpowiednie dopasowanie ich do Twojego sprzętu. Możesz to sprawdzić między innymi na stronie internetowej: http://www.asarto.pl/produkty/tusze.html. Wystarczy, że sprawdzisz model swojej drukarki i typ, a następnie dobierzesz do niej odpowiednie tusze. Obecnie możesz zamówić je nawet przez Internet, więc to także wygodne rozwiązanie. Zamienne tonery to najprostszy sposób, żeby zapewnić sobie oszczędność pieniędzy.

Artykuł sponsorowany

  • Zero92

    Posłuchałem się rady i zamówiłem tusze Asarto 🙂 Zobaczymy jak się sprawdzą w drukowaniu, po weekendzie powinny się zjawić