TEW-715APO – bezprzewodowy zewnętrzny AP z PoE od TrendNet

TEW-715APO to zewnętrzny bezprzewodowy access point, który pozwala na tworzenie szybkiej sieci między budynkami dzięki wbudowanej 8dBi antenie. Zasięg tego urządzenia wynosi do 10km. Access point posiada również złącze N-Type, do którego można podłączyć wielokierunkową antenę TEW-AO08O. Taki zestaw pozwala na stworzenie sieci bezprzewodowej na ogromnym terenie wokół urządzenia. TEW-715APO posiada wiele trybów pracy, dzięki czemu idealnie wpasuje się w potrzeby konkretnych instalacji.

Access point jest chroniony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przez solidną obudowę z zabezpieczeniami IP55. TEW-715APO posiada na wyposażeniu iniektor PoE, dzięki czemu koszty instalacji są niższe. Access point posiada takie funkcje jak SNMP (v2c, v3), Spanning Tree, tablice aktywności tworzone w czasie rzeczywistym, szyfrowanie WPA / WPA2, filtrowanie adresów MAC, utworzenie do 16 wirtualnych profili AP, 802.1Q, 802.1X oraz obsługę koordynatów z GPS. Ponadto do urządzenia dołączono zestaw montażu na słupie, co obniża koszty instalacji o zakup dodatkowych części.

 

Urządzenie posiada trzyletnią gwarancję producenta, obecnie premiera odbywa się w USA. Access point będzie dostępny w Polsce w pierwszym kwartale 2013 roku.

  • Wbudowana kierunkowa podwójnie polaryzacyjna 8dBi antena, zasięg sygnału do 10km*
  • Obsługiwane tryby pracy: AP, Klient, WDS, Bridge, CPE oraz Repeater
  • Obsługa zewnętrznej wielokierunkowej anteny ze złączem N-Type
  • Wodoszczelna obudowa z zabezpieczeniami IP55
  • W zestawie iniektor PoE
  • Dołączony zestaw do montażu na słupie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *