Thermaltake Chaser A41

Linia Chaser firmy Thermaltake powiększyła się dziś o kolejny model. Po obudowie Chaser A31 przyszedł czas na model A41. Dedykowana graczom obudowa prezentuje się okazale i zapewnia równie świetne warunki do pracy podzespołom w jej środku. Design inspirowany serią Tron podkreśla oryginalność produktu. Czarno-niebieskie barwy z pewnością ucieszą oko entuzjastów.

Na froncie obudowy przewidziano miejsce dla dwóch 120mm wentylatorów zapewniających chłodne powietrze w środku, natomiast do usuwania gorącego przewidziano jeden, umieszczony z tyłu wentylator. Na górnym panelu znajdziemy podświetlony na niebiesko 200mm wiatrak. Poza nim znajdziemy tam także dwa porty USB 3.0 Super Speed oraz wejścia i wyjścia audio. Producent stworzył również w górnym panelu niewielką wnękę na małe przedmioty jak pendrive czy odtwarzacz mp3 lub telefon.

Thermaltake deklaruje, że obudowa jest stworzona tak, aby jak najwięcej kabli udało się ukryć w różnych jej zakątkach, dzięki czemu przepływ powietrza pozostaje praktycznie niezakłócony, oraz redukuje to ilość brudu i kurzu wewnątrz.

Oczywiście wszystkie podzespoły montujemy w A41 bez użycia narzędzi. Dla fanów chłodzenia cieczą zdradzamy, że obudowa pomieści 240mm chłodnicę oraz długie karty graficzne.

You may also like...