TRENDnet® przedstawia Media Bridge nowej generacji AC1200

TRENDnet, lider rozwiązań sieci przewodowej oraz bezprzewodowej wprowadza nowy dwuzakresowy Media Bridge nowej generacji, model TEW-800MB, który pozwala na podłączenie do czterech urządzeń jednocześnie. Podłącz telewizor, konsolę do gier, odtwarzacz mediów czy dekoder do jednego z czterech gigabitowych portów Ethernet. Bezprzewodowy standard AC z łatwością prześle kilka sygnałów HD jednocześnie.

Aby podłączyć się do bezprzewodowej sieci AC, po pierwsze wymagany jest ruter AC taki jak TEW-812DRU lub TEW-811DRU. Jeżeli Media Bridge jest podłączony do sieci AC, podłącz do niego urządzenia przez cztery gigabitowe porty Ethernet znajdujące się z tyłu TEW-800MB. Technologia beamforming zwiększa zasięg oraz prędkość przesyłania danych w sieci poprzez kierowanie wiązki sygnału we wskazane miejsce.

„TEW-800MB można zamontować w mniej niż 5 min” stwierdza Sonny Su, dyrektor technologiczny w TRENDnet. „Dzięki niemu możliwe jest dostarczanie ultra wydajnego połączenia nowej generacji do domowych urządzeń”.

ajaxuploadTfRavr_TEW-800MB_press

Funkcje TEW-800MB:

  • Bezprzewodowa sieć AC: Bezproblemowe przesyłanie video HD w domu
  • Dwuzakresowość: Podłącz się do rutera przez sieć AC 867 Mb/s lub w standardzie N 300Mb/s
  • Zasięg: Wysoce wydajne wzmacniacze skutecznie zwiększają zasięg sieci
  • Gigabitowe połączenia Ethernet: Podłącz do sieci telewizor, odtwarzacz mediów, dekoder czy konsolę do gier przez jeden z czterech portów Gigabit

Cena oraz dostępność

Dostępność TEW-800MB: Lipiec tego roku

Sugerowana cena detaliczna TEW-800MB: ok. 650PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *