TRENDnet wprowadza nowe nanoadaptery 200 AV

TRENDnet, lider w produkcji rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych ogłosił dostępność nowych nanodapterów powerline 200AV, model TPL-308E oraz zestaw dwóch adapterów – TPL-308E2K.

To kompaktowe urządzenie oszczędza miejsce, dzięki czemu można je zainstalować nawet w gniazdku, gdzie jest mało miejsca – jego wymiary są o połowę mniejsze niż standardowe rozmiary urządzeń 200AV. Zestaw adapterów TPL-308E2K pozwala na stworzenie zabezpieczonej ultraszybkiej sieci w gniazdku elektrycznym. Jeden z adapterów podłącz do istniejącej sieci LAN, drugi natomiast do urządzenia i ciesz się bezpiecznym i stabilnym połączeniem.

Adaptery posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci klucza szyfrującego, który jest fabrycznie przypisany. Dodatkowo, urządzenia łączą się ze sobą automatycznie, nie jest wymagana żadna instalacja. TRENDnet radzi, by po poprawnym podłączeniu obu urządzeń nacisnąć przycisk „Sync”, który zmieni domyślny klucz szyfrujący.

Funkcja Power Save zmniejsza zużycie energii nawet do 70% w momencie nie korzystania z urządzeń. Jest to ogromna zaleta, ponieważ adaptery można mieć cały czas wpięte do gniazdka. QoS dba o to, by nadać odpowiednie priorytety pakietom z video, dźwiękiem, grami. Adaptery posiadają diody LED, dzięki którym można odczytać w łatwy sposób status urządzenia. Zaawansowane funkcje szyfrujące, w tym szyfrowanie 128 bitowym kluczem AES skutecznie chroni dane w sieci.

Te adaptery idealnie nadają się do instalacji w budynkach, gdyż nie są w żaden sposób zakłócane sieciami bezprzewodowymi.

TPL-308E2K
Zestaw nanoadapterów 200 AV
Film o TPL-308E2K: https://www.youtube.com/watch?v=MxdflfqKowI
Dostępność TPL-308E2K: Dostępny u dystrybutorów
Sugerowana cena detaliczna TPL-308E2K: ok. 240PLN

TPL-308E
Nanoadapter 200 AV
Film TPL-308E: https://www.youtube.com/watch?v=N3slAAR2_6M
Dostepność TPL-308E: Dostępny u dystrybutorów
Sugerowana cena detaliczna TPL-308E: ok. 130PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *