Bonusy powitalne u polskich bukmacherów – przegląd

przez | 23 lipca 2020

W Polsce swoją legalną działalność świadczy kilkanaście podmiotów bukmacherskich. U którego z nich zatem powinniśmy zagrać? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta – u tego, który zaoferuje nam najwięcej, nie tylko na start, ale i w dłuższej perspektywie. Gdzie zatem zakłady bukmacherskie opłaca się składać najbardziej? Zapraszamy do naszego przeglądu.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na zakłady bukmacherskie

Najpopularniejszym w Polsce bukmacherem na chwilę obecną jest Star-Typ Sport (przedstawiający się skrótowo, jako STS). Wychodzi on do typujących z solidnym bonusem powitalnym zależnym od pierwszej wpłaty, a wynoszącym nawet 1200 złotych (jest jej podwojeniem). Jego główną zaletą jest transparentność warunków obrotowych. Bukmacher prezentuje bardzo szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie – klik po więcej, a nowicjuszom daje 25 złotych na start (po wpisaniu kodu PEWNE25 przy zakładaniu konta).

Z równie ciekawą ofertą wychodzi Fortuna, która daje nawet 2000 złotych od pierwszej wpłaty, a dodatkowo zapewnia pierwszy zakład bez ryzyka (nawet do 200 złotych). Pozwala również na udział w atrakcyjnym programie lojalnościowym, za zarejestrowanie w którym daje równowartość 20 złotych w postaci freebetu.

Podsumowanie

Polscy bukmacherzy kuszą wszystkich swoją ofertą powitalną, ale też „zawsze najatrakcyjniejszymi kursami”. Warto regularnie porównywać ich propozycje, a przede wszystkim mieć konto u co najmniej kilku z nich, by zawsze czerpać jak najwięcej z ich oferty. Pamiętajmy też, że buków jest dużo więcej, a dwóch powyższych to jedynie ci najpopularniejsi.